• Deutsch
  • Polski

Wyjazd studyjny w dniu 18.06.2022 r.

W dniu 18 czerwca 2022 roku odbył się wyjazd studyjny do Drebkau, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzących BB e.V. BSVB. Gośćmi tego spotkania byli uczestnicy ze Związku Niewidomych w Zielonej Górze. W ramach spotkania odbyła się wycieczka do kopalni odkrywkowej, pokaz mody w strojach historycznych oraz wspólne tańce przy tradycyjnej muzyce na żywo. Podczas wspólnych aktywności uczestnicy mieli okazję wymienić się swoimi doświadczeniami i nawiązać nowe znajomości. Uczestnicy już teraz cieszą się na kolejne spotkanie, które planowane jest we wrześniu w Zielonej Górze/Przylepie.

Galeria

Pozostałe aktualności

W dniu 3 sierpnia 2022 r. Słuchacze Zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku gościli w miejscu spotkań dla seniorów "Cafe Malta" organizacji MALTESER w Cottbus/ Chóśebuz.

Am 03.08.2022 waren die Seniorinnen der Universität des Dritten Lebensalters aus Zielona Gora im Seniorentreff „Cafe Malta“ der MALTESER in Cottbus zu Gast.

Am 14.07.2022 trafen sich die Selbsthilfegruppen Frauen nach Krebs aus beiden Partnerstädten in Cottbus/ Chóśebuz.

W dniu 14 lipca 2022 roku w Cottbus/ Chóśebuz spotkały się Grupy samopomocy dla kobiet po raku z obu miast partnerskich.