• Deutsch
  • Polski

Wyjazd studyjny w dniu 18.06.2022 r.

W dniu 18 czerwca 2022 roku odbył się wyjazd studyjny do Drebkau, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzących BB e.V. BSVB. Gośćmi tego spotkania byli uczestnicy ze Związku Niewidomych w Zielonej Górze. W ramach spotkania odbyła się wycieczka do kopalni odkrywkowej, pokaz mody w strojach historycznych oraz wspólne tańce przy tradycyjnej muzyce na żywo. Podczas wspólnych aktywności uczestnicy mieli okazję wymienić się swoimi doświadczeniami i nawiązać nowe znajomości. Uczestnicy już teraz cieszą się na kolejne spotkanie, które planowane jest we wrześniu w Zielonej Górze/Przylepie.

Galeria

Pozostałe aktualności

Am 21.01.2023 fand im Cottbuser Piccolo Theater eine deutsch-polnische Veranstaltung im Rahmen des „Großen Orchesters der Weihnachtshilfe“ statt (polnisch „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy...

W dniu 21.01.2023 r. w Teatrze Piccolo w Cottbus odbyła się polsko-niemiecka impreza w ramach "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy". 

Am 10.Dezember waren zahlreiche Projektpartnerorganisationen aus Zielona Góra im St. Johannes-Haus in Cottbus/Chóśebuz zu Gast, die an den Aktivitäten im Rahmen des INTERREG VA Projektes „Toleranz...

10 grudnia gościły w St. Johannes-Haus w Cottbus/Chóśebuz liczne organizacje partnerskie z Zielonej Góry, które uczestniczyły w działaniach projektu INTERREG VA "Tolerancja nie zna granic".