• Deutsch
  • Polski

Wyjazd studyjny do Cottbus w dniu 22.09.2022

W dniu 22.09.2022 seniorzy z Dziennego Domu Seniora w Czerwieńsku koło Zielonej Góry odwiedzili seniorów z Rheumaliga Cottbus. Spotkanie odbyło się w pomieszczeniach spotkań międzypokoleniowych w Cottbus-Sandow. Polscy uczestnicy mieli okazje zapoznać się z działalnością organizacji Rheumaliga, wymienić się doświadczeniami z uczestnikami niemieckimi, jak również aktywnie uczestniczyć we wspólnych warsztatach tanecznych. Spotkanie zakończyło się wspólnym spacerem po starówce miasta przy pięknej jesiennej pogodzie.

Galeria

Pozostałe aktualności

Am 21.01.2023 fand im Cottbuser Piccolo Theater eine deutsch-polnische Veranstaltung im Rahmen des „Großen Orchesters der Weihnachtshilfe“ statt (polnisch „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy...

W dniu 21.01.2023 r. w Teatrze Piccolo w Cottbus odbyła się polsko-niemiecka impreza w ramach "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy". 

Am 10.Dezember waren zahlreiche Projektpartnerorganisationen aus Zielona Góra im St. Johannes-Haus in Cottbus/Chóśebuz zu Gast, die an den Aktivitäten im Rahmen des INTERREG VA Projektes „Toleranz...

10 grudnia gościły w St. Johannes-Haus w Cottbus/Chóśebuz liczne organizacje partnerskie z Zielonej Góry, które uczestniczyły w działaniach projektu INTERREG VA "Tolerancja nie zna granic".