• Deutsch
  • Polski

Wyjazd studyjny do Cottbus w dniu 14.09.2022

W dniu 14.09.2022 spotkały się w Cottbus grupy osób niepełnosprawnych umysłowo z Warsztatów Terapii Zajęciowej „Fuzja“ w Zielonej Górze oraz z warsztatów „Lebenshilfe Werkstätten Hand in Hand”. Polscy goście mieli okazje uczestniczyć we wspólnych zajęciach kreatywnych w siedzibie Warsztatów Lebenshilfe w centrum Cottbus oraz zapoznać się z ich działalnością. Podczas wspólnej wycieczki do ogrodu zoologicznego uczestnicy mogli się lepiej poznać i nawiązać nowe przyjaźnie.

Galeria

Pozostałe aktualności

Am 21.01.2023 fand im Cottbuser Piccolo Theater eine deutsch-polnische Veranstaltung im Rahmen des „Großen Orchesters der Weihnachtshilfe“ statt (polnisch „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy...

W dniu 21.01.2023 r. w Teatrze Piccolo w Cottbus odbyła się polsko-niemiecka impreza w ramach "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy". 

Am 10.Dezember waren zahlreiche Projektpartnerorganisationen aus Zielona Góra im St. Johannes-Haus in Cottbus/Chóśebuz zu Gast, die an den Aktivitäten im Rahmen des INTERREG VA Projektes „Toleranz...

10 grudnia gościły w St. Johannes-Haus w Cottbus/Chóśebuz liczne organizacje partnerskie z Zielonej Góry, które uczestniczyły w działaniach projektu INTERREG VA "Tolerancja nie zna granic".