• Deutsch
  • Polski

Wyjazd studyjny do Cottbus/Chóśebuz w dniu 12.06.2022 r.

W dniu 12.06.2022 r. Słuchacze Zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Cottbus/ Chóśebuz. Polscy goście wraz z seniorami z Cottbus/ Chóśebuz wzięli udział w wędrówce przyrodniczej z przewodnikiem, podczas której mieli okazję zwiedzić największe sztuczne jezioro śródlądowe w Niemczech „Cottbuser Ostsee”oraz okoliczne miejsca. Tematem przewodnim wędrówki była zmiana środowiska naturalnego w związku ze przemianami strukturalnymi w regionie. Wyjazd studyjny był dla wszystkich uczestników bardzo pouczający i pełen wrażeń. Spotkanie to odbyło się w ramach Tygodnia Środowiska zorganizowanego przez Stadtsportbund Cottbus e.V. i Urząd Miasta Cottbus/ Chóśebuz.

Galeria

Pozostałe aktualności

Am 17.10.2022 trafen in Cottbus die Seniorengruppen der Caritas Zielona Góra, der Caritas Cottbus und der Malteser Cottbus zusammen.

W dniu 17.10.2022 spotkały się w Cottbus grupy seniorów z organizacji Caritas Zielona Góra, Caritas Cottbus oraz Malteser Cottbus.

W dniu 17.10.2022 spotkały się w Cottbus grupy seniorów z organizacji Caritas Zielona Góra, Caritas Cottbus oraz Malteser Cottbus.

W dniu 28.09.2022 seniorzy z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury spotkali się z seniorami z „Soziokulturelles Zentrum” (Centrum społeczno-kulturalne) w Cottbus.