• Deutsch
  • Polski

Polsko-niemieckie spotkanie dzieci z okazji Święta Miasta "Cottbus Open", 18-19.06.2022 r.

W dniach 18 - 19 czerwca 2022 roku gościł w Cottbus/ Chóśebuz dziecięcy zespół taneczny "MA-KI" z Centrum Edukacji Dzieci i Młodzieży "Dom Harcerza" z Zielonej Góry. Wspolnie z dziećmi z "Marikas Kindertanzakademie Cottbus" spędziły dwa dni pełne wrażeń. W ramach programu dzieci miały okazję m.in. pojechać do „Parku Rozrywki Teichland” oraz wystąpić podczas Święta Miasta "Cottbus Open", gdzie zachwyciły publiczność tradycyjnymi polskimi tańcami. Podczas wspólnych aktywności dzieci szybko nawiązały ze sobą kontakt, mogły wymienić się poglądami na temat "tole-rancji", powstały tez nowe przyjaźnie. Wszyscy uczestnicy spotkania wrócili do domu pełni nowych wrażeń.

Galeria

Pozostałe aktualności

Am 17.10.2022 trafen in Cottbus die Seniorengruppen der Caritas Zielona Góra, der Caritas Cottbus und der Malteser Cottbus zusammen.

W dniu 17.10.2022 spotkały się w Cottbus grupy seniorów z organizacji Caritas Zielona Góra, Caritas Cottbus oraz Malteser Cottbus.

W dniu 17.10.2022 spotkały się w Cottbus grupy seniorów z organizacji Caritas Zielona Góra, Caritas Cottbus oraz Malteser Cottbus.

W dniu 28.09.2022 seniorzy z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury spotkali się z seniorami z „Soziokulturelles Zentrum” (Centrum społeczno-kulturalne) w Cottbus.